Prinášame Vám niektoré z prevádzok, kde si môžete vychutnať organické čaje Solaris.

profile kavickari kavickarisk dizajn interierKaviareň Profile

Kaviareň Profile v Krupine je situovaná v bočnej uličke, pri hlavnom námestí. Svojim zákazníkom ponúka výberovú kávu, čerstvé cheesecakes, remeselné pivá, miešané drinky a samozrejme BIO čaje Solaris. Zákazníkov určite očarí  aj interiérom, ktorý je tvorený kombináciou prírodného dreva a kameňa. Dominantou interiéru je kachľový krb, ktorý dotvára celkovú nezameniteľnú atmosféru. Kaviareň Profile v Krupine je situovaná v bočnej uličke, pri hlavnom námestí. Svojim zákazníkom ponúka výberovú kávu, čerstvé cheesecakes, remeselné pivá, miešané drinky a samozrejme BIO čaje Solaris. Zákazníkov určite očarí aj interiérom, ktorý je tvorený kombináciou prírodného dreva a kameňa. Dominantou interiéru je kachľový krb, ktorý dotvára celkovú nezameniteľnú atmosféru. Ak máte radi čerstvé cheesecakes, štrúdľu, výbornú kávu a nápoje od výmyslu sveta, v kaviarni Profile si prídete na svoje. Kým sa do kaviarne vyberiete, môžete sa pokochať krásnymi fotografiami, ktoré majú na Instagrame.


HOLIDAY PARK ORAVAhotel orava logo facebook 01 2

Unikátny novovybudovaný športovo-relaxačný komplex, ktorý sa nachádza v Srňacom v a­traktívnej oblasti nefalšovanej prírody Dolnej Oravy obkolesený iba lesmi a lúkami.  Nájdete u nás celý rad športových aktivít, ktoré možno vykonávať ako v zime,  tak i v lete. Sme areál, ktorý poskytuje tri rôzne ubytovacie zariadenia a tak si u nás nájdu miesto páry, rodiny, či skupiny priateľov.Pohľad zhora
Relax  a  oddych  si doprajte v novom wellness centre so saunovým a vodným svetom či v telocvični . V hotelovej reštaurácií  si môžete vychutnať kulinárske špeciality domácej i modernej kuchyne. Drevený dvojpodlažný altán a letná terasa  s prekrásnym výhľadom na hory , poskytuje perfektné vyžitie na grilovačku a odpočinok.
Dve konferenčné miestnosti sú zaplavené denným svetlom a naša tretia konferenčná miestnosť  disponuje pódiom, barom  a má samostatný  vchod.
Kľúč, ktorý hľadáte je zároveň kľúčom od vašej nezabudnuteľnej dovolenky  v Holiday Parku Orava!
 
V Holiday Park Orava si môžete vychutnať spolu s kvitnúcim čajom Solaris aj nádhernú horskú panorámu s majestátnym Chočom.

VILLA HELIA

Penzión Villa Helia Vám ponúka jedinečné luxusné ubytovanie na Orave v priestranných moderne zariadených apartmánoch s krásnym výhľadom. Kvalitou ubytovania a celkového dizajnu môžeme penzión Villa Helia prirovnať k butique hotelu.VillaHelia
Penzión sa nachádza v  Dolnom Kubíne, v prímestskej časti Medzihradné. Do centra mesta sa pešo dostanete za cca 15 minút. 
Penzión Villa Helia ponúka svojim hosťom jedinečnosť v podobe ubytovania v modernej suite s vírivkou priamo na terase.
Villa Helia vám ponúka nový privátny wellness s množstvom možností ako upokojiť telo aj dušu  a tiež konferenčnú miestnosť vhodnú pre teambuildingy pre Vašu firmu.
 V bare si môžete vychutnať šálku kávy Lamborghini, pohár kvalitného slovenského vína, bio čaje Solaris ale aj topinamburové bio špeciality pre zdravie každej vašej bunky z našej produkcie.
                                                Tešíme sa na Vašu návštevu.
 
 

Penzión Motýľ

Penzión Motýľ sa nachádza neďaleko Liptovskej Mary pri termálnych aquaparkoch Bešeňová, Tatralandia a Lúčky. V okolí sa nachádza aj niekoľko TOP lyžiarských stredísk. penzion motyl
Penzión patrí vydavateľstvu Motýľ, preto si naši hostia môžu krátiť čas čítaním kníh. 
V lete 2015 bola otvorená nová časť penziónu Motýľ, v ktorej sa nachádzajú priestranné izby s balkónmi alebo terasami,  wellness centrum so saunami a vírivkou. Zaujímavou ponukou pre našich hostí môžu byť aj rôzne druhy masáži. Pitný režim po saunovaní obohacujú kvalitné BIO čaje Solaris z relaxačnej edície beBetter CHAKRA. 
naši hostia sa môžu tešiť aj na nový vykurovaný bazén so zastrešením a protiprúdom. 
Ak hľadáte to správne miesto na rodinné oslavy, školenia, alebo firemný víkend, ponúkame vám priestrannú spoločenskú miestnosť s krbom.
Najbližšími turistickými cieľmi môže byť túra na Veľký Choč, Liptovský Hrad ako aj Prostiecka
a Kvačianska dolina. Dúfame, že každý ocení náš krásne zariadený penzión s priestrannými izbami a balkónmi. 
Vnašej reštaurícií si môžete vychutnať domácu kuchyňu, v lete osviežiť zmrzlinou a v zime zahriať BIO čajmi Solaris.
 
                              Pozývame Vás do srdca Liptova na príjemnú dovolenku.
 

Kaviareň Regnum Vitae

logoPríjemná domáca nefajčiarska kaviareň priamo v srdci Dolného Kubína na Hviezdoslavovom námestí. Kaviareň ponúka čerstvo praženú kávu zo Slovenska, skvelé čajíky Solaris, poctivé české nepasterizované pivká a pivné špeciály. V lete má kaviareň vonkajšie posedenie a ponúka nealkoholické domáce limonády a tiež alkoholické miešané nápoje. Samozrejme dá sa posedieť aj pri skvelých zákuskoch a pri obľúbenom televíznom programe, alebo športovom prenose. Ponúkame kvalitný alkohol či slovenské akostné vína. Hostia si môžu zahrať niektorú spoločenskú hru, prečítať nejakú knihu alebo v dnešnej dobe surfovať na ineternete cez wi-fi pripojenie. Hlavne si návštevníci posedia v príjemnom pohodlnom prostredí.

Kontakt

Tel: 0903 828 994
Email: info@solaris-tea.eu 

Website: www.solaris-tea.eu

Veľkoobchod