Chcete pre svoj podnik, reštauráciu, kaviareň, či obchod najvyššiu kvalitu?solaris prezentačný box

Radi by sme Vám predstavili výnimočné BIO produkty írskej spoločnosti Solaris. Solaris je malá spoločnosť v ktorej však pracujú nadšenci, ktorí razia cestu kvalitným výrobkom a ponúkajú zákazníkom kvalitné ručne zbierané BIO čaje s nádychom luxusu. Dušou celej spoločnosti je odborník Jörg Muller, ktorý premenil svoju vášeň na značku, ktorá získala už niekoľko prestížnych ocenení kvality. 
 
• 13 Great Taste Awards to date
• Best Irish Organic Grocery Product 2007 & 2008
• Galway Entrepreneur of the Year Award 2009
• Semi-finalist in the World Awards for Creative
• Young Entrepreneurs 2009
• Euro-toque Food Award 2009
• Bord Bia 'Best On Trend' Award 2010
• Best National Start-Up Business 2013
 
Táto inovatívna spoločnosť založená v roku 2008 dodáva svoje kvalitné BIO čaje na trh v Írsku, Anglicku, Škandinávií, kontinentálnej Európy a Arabských Emirátoch.
Medzi klientov patria spoločnosti ako Apple, Rolls-Royce, Bentley, Google, Insomnia, Harrods a prestížne hotelové zariadenia ako Delphi Moutain Resort, Monart, a luxusný hotel Savoy v Londýne.
 
 

Reštaurácie a kaviarne

Môžeme vám pomôcť budovať a udržiavať povesť firmy, ktorá poskytuje najvyššiu kvalitu jedla a pitia. Zaradíte sa medzi spoločnosti, ktoré svojim zákazníkom ponúkajú zdravé, BIO čaje s vynikajúcou chuťou. 
Pre vašu reštauráciu či kaviareň vám môžeme ponúknuť širokú škálu pôsobivých produktov vrátane sypaného čaju, čaj v luxusných hodvábnych sáčkoch, čajové stojany, prezentačné boxy a ďalšie elegantné doplnky.
Solaris vám pomôže odlíšiť vašu firmu od konkurencie a dokonca splniť očakávania najťažších kritikov. Zákazníkov očaríte Kvitnúcim čajom, ktorý rozkvitne priamo pred ich očami. Povedzte nám viac o vašej firme a my vám radi príprave jedinečnú ponuku produktov pre vašich zákazníkov.
 

Hotely a penziónysolaris prezentačný box2

Ponúknite svojím hosťom šálku aromatického BIO čaju so zvodnou chuťou.
Neváhajte vybrať zmesi, ktoré sa najlepšie hodia k vašim špecifickým potrebám. Vyberte si z našej širokej škály sypaných čajov a čajov v hodvábnych vrecúškach. Okrem toho môžete svoje izby, alebo  reštauráciu oživiť  s elegantnou hand made čajovou kanvicou, sklenenými šálkami a prezentačným boxom na čaj.
Taktiež je možné pripraviť špeciálnu čajovú zmes na mieru podľa vašich požiadaviek a doplniť ich o logo vášho hotela.  
Pridajte sa k hotelovým zariadeniam, ako Savoy v Londýne, alebo Delphi Moutain Resort a Monart v Írsku, a doprajte svojim hosťom kúsok luxusu v podobe šálky kvalitného čaju. 
 
 

Maloobchodné predajne

Hľadáte unikátny produkt na výstavbu novej kategórie, alebo oživenie vašej ponuky? Môžete ľahko odlíšiť vašu firmu od konkurencie zavedením špeciálnych čajov s unikátnym dizajnom a vynikajúcou chuťou.
 Produkty Solaris sa skvele hodia do obchodov so zdravou výživou a do obchodov pre gurmánov. Ponúknite spotrebiteľom vysoko kvalitný čaj s jedinečnou a originálnou chuťou.
 
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a my Vám zašleme kompretný cenník BIO čajov Solaris.

Kontakt

Tel: 0911 229 806
Email: info@grandvin.sk 
Website: www.solaris-tea.eu